BOYA İŞLERİ

Boya badana deyince ilk akla gelen evimizin boya badanası gelir. Boya uygulama teferruatları siz müşterilerimize sunmaktayız.
 
Boya yapılacak alanlara göre uygulama detayları sunulmaktadır. Örneğin bir işyeri veya daire, işe başlamadan önce boya uygulanacak mekanlarda bulunan eşyalar, mobilyalar, parkeler ve genel eşyalar muhafaza altına alarak tamamının ambalajları yapılması ve daha sonra boya yapılacak zeminlerin tamamı temizlenip kırık çatlak kabarık olan bölümlerin iyice temizledikten sonra palizda astar uygulanması ve daha sonra kırıklar çatlaklara macun uygulanması ve onun üzerine elyaflı dez bandı uygulanması daha sonra dez bandı üzerine minimum 2 kat macun çekilmesi ve daha sonra istenilen renkten ve istenilen markadan 2 kat boya uygulanması.
 
Her türlü mekanlarda plastik boya, yağlı boya, saten boya, silikonlu boya uygulamaları deneyimli ekiplerimizce yapılmaktadır. Boya badana işlerinin gerçekten ustalık gerektiren ,özen isteyen bir iş olduğunun bilinci ile yaşam mekanlarınıza renk katıyoruz.